vašežaluzie.cz – interiérové žaluzie

Pořiďte si od nás moderní výklopná garážová vrata

Jsme specialistou na prodej stínící techniky. Nechte si od nás nainstalovat interiérové žaluzie a snadno upravujte světelné podmínky ve své domácnosti. Součástí naší nabídky jsou rovněž venkovní rolety a ochranné sítě proti hmyzu. Rádi vám také dodáme sekční, rolovací či výklopná garážová vrata.

  • Pode Zdí 1878/31
  • Hlučín
  • 748 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Proč si pořídit stínící techniku od nás?

Společnost vašežaluzie.cz jsme založili v Hlučíně roku 2005 s cílem zajišťovat poradenství, dodávky a montáže stínící techniky. V současné době můžete využít naše služby na celém území ČR.

Pečlivě vybíráme své dodavatele s ohledem na kvalitu nabízeného materiálu. Volíme výhradně společnosti, jejichž výrobky obdrželi certifikaci ČSN EN ISO 9001:2000. Disponujeme týmem spolehlivých a kvalifikovaných zaměstnanců, kteří vám ochotně pomohou najít optimální řešení stínící techniky.

Dodáváme interiérové žaluzie i výklopná garážová vrata  

Nechte si od nás nainstalovat interiérové žaluzie a získejte světelnou pohodu i soukromí. Rádi vám dodáme meziokenní interiérové žaluzie, vhodné pro využití v domácnostech i na pracovištích. Pořídit si od nás můžete kupříkladu řetízkové žaluzie Isotra, známé pro svůj moderní design, dlouhou životnost i snadné ovládání.

Jednou z vlajkových lodí naší nabídky jsou výklopná garážová vrata. Jejich výhodou je univerzálnost, bezpečnost a minimální hlučnost. Výklopná garážová vrata je možné bez problému otevírat i při výpadku elektrického proudu.

Chcete ochránit svou domácnost před nálety nepříjemného hmyzu? Dodáme vám sítě proti hmyzu do dveří i oken, které tento problém vyřeší.

Při pořízení kteréhokoliv výrobku z naší nabídky pro vás zajistíme poradenství, dodávku materiálu i profesionální montáž.

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.